Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
logo    Pedig a výtvarné potřeby  Ubrousky, korálky, FIMO  Vše, co potřebujete k výrobě nejen proutěných předmětů 

Aktuality

 

KOHO ZAJÍMÁ CESTOVÁNÍ ?

Naši přátelé z Přerova, kteří plnili cestovatelské sny svému synu Jirkovi upoutanému na invalidní vozík vydávají cestopisné knihy a filmy a my bychom je Vám touto cestou chtěli nabídnout. Márovi mají s námi společnou touhu po cestování, a proto jsme se rozhodli je podporovat touto propagací jejich knížek. Pokud máte rádi cestování a povídání o něm, nahlédněte do kategorie "Cestování s hendikepem". Jsou tam přichystány bližší informace o této cestovatelské rodině, DVD filmy a knihy s možností jejich objednání.

NOVÝ KALENDÁŘ NA ROK 2019

Márovi vydali v pořadí šestý cestovatelský kalendář. Můžete se těšit na obvyklý kalendářový příběh. Představí vám jejich téměř měsíční expedici, kterou vymyslela i naplánovala dcera Monika. Ujeli 13 tisíc kilometrů a navštívili nejatraktivnější místa Kanady a severní části USA. Na začátku máte mapu s trasou jejich cesty a pak už následuje 53 komentovaných fotografií z nejzajímavějších míst. Zažijete společně s nimi veselý i dobrodružný příběh a dost možná se někdy vydáte v jejich stopách...