Chcete zažít lepší sex?


Muži usilují o dostatek a vysokou kvalitu sexu. A to naprosto pochopitelně, protože je pro ně sex příjemným počínáním, o které se nechtějí nechat nikým a ničím připravit. A jestli mi to nevěříte, zkuste nějakému muži nabídnout, zda se v případě nutnosti zřekne sexu nebo jakéhokoliv jiného blaha. A jsem si jist že obětuje snad cokoliv, co je mu také příjemné, jenom když mu zůstane schopnost provozovat sex. A jak se můžete přesvědčit, platí to nejen v případě těch, kdo sex hojně praktikují, ale i těch, kteří ho třeba skoro nemají. Všichni chtějí mít aspoň schopnost ho zvládnout, kdyby se někdy nějaká ta příležitost naskytla.

dva kondomy

Ale sex není pro všechny muže stejně zvladatelný. A tedy není pro každého ani stejným potěšením. Někdy to jde skvěle i samo, bez mužova přičinění, ale jindy to třeba ne a ne vyjít ani tehdy, když muž usiluje o erekci ze všech sil. Když se totiž erekce nedostaví nebo je příliš slabá a krátká, k ničemu to není. Z toho dokonalé sexuální uspokojení nekouká. A proto se muži někdy i vysloveně litují a zoufají si.

Ale to není řešení. Kdo nic nedělá, ten sice nic nezkazí, ale ani si to neužije. Pravděpodobnost, že by se někomu vrátila zmizelá erekce sama od sebe a vydržela by mu, je malá. Pokud je vůbec nějaká. A tak to chce využít něco jiného, něco, co skutečně erekce a problémy s nimi řeší. A tím jsou léky a přípravky sloužící k lepšímu prokrvení penisu, a tedy k lepším předpokladům pro sex.

barevné kondomy

Kdo se rozhodne, že bude jeho pomocníkem Viagra, má vyhráno. Ten totiž dosáhne toho, co očekává, tedy zlepšení předpokladů pro provozování kvalitního sexu. Kdo vsadí na Viagru nebo její generika, může počítat s tím, že bude zase skutečným samcem, který udělá dobře sobě i svému protějšku.

A co vy? Neříkejte mi, že podobnou pomoc nepotřebujete. Přestaňte se stydět a sežeňte si také něco, díky čemu budete v posteli daleko výkonnější.