Poslouchejte co máte rádi


Umíte si představit, že byste byli bez svého telefonu?
Většina lidí vlastní moderní dotykový telefon, který mu supluje i další zařízení, jako je například přehrávač hudby, kamera nebo internetový prohlížeč. K současným telefonům se dá pořídit velké množství příslušenství, které vám usnadní a zpříjemní užívání telefonu. Nejen na obyčejné a levnější telefony se dají sehnat různé vychytávky, ale i na iPhone si můžete pořídit spoustu příslušenství, které si zamilujete. Jedním z nich jsou například sluchátka na iPhone, která vám zpříjemní poslech hudby či čehokoliv dalšího.

apple iphone

Starší modely iPhonů měly klasický 3,5 mm jack konektor, ke kterému se dala připojit v podstatě jakákoliv sluchátka se stejnou koncovkou. Problém je, že posledních několik modelů už tento konektor nemá, takže si musíte buď koupit redukci do zdířky, kam se dává nabíječka, a nebo si musíte pořídit sluchátka bezdrátová. Ta už vyrábí i Apple, a překvapivě poskytují velice dobrý poslech hudby i mluveného slova. Airpody se staly velice oblíbenými ihned po uvedení na trh. Jsou ale bezdrátová, a mnoho lidí má stále raději klasická sluchátka, která se do telefonu zapojují.
Airpody jsou buď v podobě pecek a nebo jde o klasická sluchátka na uši. Obě varianty jsou ale bezdrátové.

apple airpods

Uživatelé iPhonů si tak musí zvyknout na to, že si budou muset kontrolovat stav baterie u svých sluchátek, a nebo si budou muset kupovat i redukci. Obecně vzato je ale samozřejmě možné k jakémukoliv iPhonu připojit jakákoliv sluchátka, a nemusí jít jen o ty od Applu. I bezdrátová sluchátka si můžete pořídit od jiného výrobce, takže si užijete poslech hudby ze sluchátek, jaká máte rádi.

Vyberte si kromě sluchátek z mnoha dalšího příslušenství, jako jsou například kvalitní nabíječky nebo nabíjecí kabely. Nakupujte kvalitu za rozumnou cenu a používejte jedině značkové příslušenství.