Tanec je více sexy, než si myslíte


Napadlo vás někdy zamyslet se nad tím, proč se vlastně lidé věnují tanci? Pro někoho to může být vysloveně jenom sport, někdo v tom vidí krásu pohybových kreací a jsou lidé, které zajímají jen výsledky a hodnocení odborné poroty. Tanec je ale především sex, a toto tvrzení lze velmi snadno obhájit, i když vám to může připadat poněkud přitažené za vlasy.

muž a žena při tanci

Správné pojetí sexuality – za slovem „sex“ vidí většina z vás pohlavní orgány a spojení penisu s vagínou či podobné praktiky, kde pohlavní orgány hrají zásadní roli. Ve skutečnosti je toto ovšem pouze jeden z prostředků, jak docílit rozproudění sexuální energie. K dosažení silného orgasmu lze totiž dospět například pouhým předáváním energie, aniž by se dotyčný dotýkal vašich genitálií, o čemž by vás mohla přesvědčit například tantra.

taneční pár

Když si toto uvědomíte, zjistíte, že vše je vlastně jen energie, a že je to záležitost duchovní, a že lze sexualitu prožívat i jinak. A právě ke kořenům tohoto vědomí sahá i vznik a historie samotného tance. V zásadě nezáleží na tom, jaký tanec to je, důležité je být někomu nablízku, provádět příjemný a přiměřený tělesný pohyb, rozproudit tělesné energetické čakry a začít vyměňovat s partnerem či partnerkou svou energii. U některých citlivých jedinců se stává, že prožívají při tanci stavy blízké orgasmu, silného vzrušení, blaženosti a štěstí, i když to třeba nemusí dát vůbec najevo.

Chcete-li i vy něco podobného zkusit, chcete-li také experimentovat s energií, nejprve se naučte alespoň základům moderního tance, abyste mohli partnerku vést po parketu, anebo pokud jste žena, abyste se nechala partnerem vést a nešlapala mu po chodidlech. Můžete k tomu využít tanečních kurzů v Brně zonaumeni.cz, které vás provedou všemi druhy tanců, s nimiž se nejčastěji setkáte na tanečních parketech. Umět tancovat je zkrátka další příležitostí k tomu, prožívat v životě něco krásného, a tím je zejména tělesná blízkost muže a ženy.