Vhodné uložení.


Máte doma dítě, které miluje lego a jeho stavění miluje na tolik, že nedělá doma nic jiného. Musíte ho vždy upozornit, aby se, alespoň na chvíli od stavebnice odtrhnul a najedl se. Ano i takové děti jsou, že si dokáží najít svůj smysl v každé jedné malé kostičce takové stavebnice. Mají lego doma roztříděné podle jednotlivých barev a tvarů. Když ještě s legem začínali, kupovali jste stavebnice, které mají jasně daný tvar a vzhled. Byla to kočka, jezevčík, páv, liška, a mnoho dalších zvířátek, dále pak věž pána prstenů s okem, historické městečko, nebo sadu miniaturních květináčů s kaktusy. Na výběr, ze stavebnic je strašně moc.

pp sáčky

Od nejrůznějších městeček a staveb, po zvířata, hory, kytky a další všemožné věci. Ovšem, postavit něco, podle návodu může být podle těžké, ale stavět něco jen podle toho, co si v hlavě naplánujete je mnohem a mnohem složitější. Už jenom to mít takovou bujnou představu, abyste mohli podle jedné myšlenky sestavět vlajkovou loď pirátů nebo nějaký významný most. Tomu se říká pravé umění, dokázat z malých kostiček věc několik desítek centimetru nebo i nějaký ten metr. Hlavně, když se do takového stavení pustí malé děti. Ovšem, musíte mít i prostor, kde takové lego můžete skladovat.

pp sáčky

Když máte jasně dané tvary stavebnic a vždy při skládání z nich vznikne jen jedna jediná věc je dobré je mít rozděleny od ostatních a uskladněny tak, aby se vám ani jeden kousek nikam nezatoulal. V dnešní době, jsou výhodou pp sáčky na zip, které můžete využít jak na jednotlivé malé kostičky, které máte unikátní na stavbu všeho nebo pak na jednotlivé sady, které chcete uschovat pohromadě. Takové, uzavíratelné sáčky, jsou z pevnějšího materiálu a tak se vám hned při prvním střetu s hranou neprotrhnou. Jsou tedy ideální věcí, do které se kostky dají schovat. Tyhle sáčky pak můžete naskládat jeden na druhý, kdy se v nich kostky pěkně přesypou a najdou si své místo tak, aby se do jedné plastové bedny vlezlo co nejvíce kostek. Jednoduché skladování i nejmenších dílků.